http://www.yachtclassichotel.com//images/stories/demo/slider/slide1.jpghttp://www.yachtclassichotel.com//images/stories/demo/slider/slide2.jpghttp://www.yachtclassichotel.com//images/stories/demo/slider/slide3.jpghttp://www.yachtclassichotel.com//images/stories/demo/slider/slide4.jpghttp://www.yachtclassichotel.com//images/stories/demo/slider/slide5.jpg

Yacht Classic Hotel Fethiye

Yacht Classic Hotel, konforlu odaları ve seçkin dekorasyonu yanında Türk misafirperverliğini yansıtan hizmet anlayışıyla yenilenerek açılmıştır.

Otelimiz Fethiye Merkezine on dakika yürüme mesafesinde olup yıl boyunca açıktır.

Denize sıfır olan tesisimiz Fethiye'nin yüzyıllar içinde oluşmuş köklü Akdeniz Kültüründen imgelerin barındığı, sıcak bir aile ortamı sunmaktadır.

Fethiye’nin Turizm Bakanlığından ilk Butik Belgeli otelimizin odaları konforlu, eşsiz deniz manzaralı ve misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü donanıma sahiptir. Misafir memnuniyeti tesisimizin en önemli hedefidir.

Bahçe bölümünde bulunan açık yüzme havuzunda, güneşlenme alanlarında, havuz barda ve eşsiz lezzetlerin sunulduğu restoranımızda güler yüzlü servis elemanlarımız keyifli bir tatil geçirmeniz için hizmetinizdedir.